98 ₴
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидіння IZOLON ЗСУ 10 (400х300 мм) — це практичне та легке сидіння з пінополіетилену, що забезпечує комфорт і теплоізоляцію під час сидіння на холодних, вологих або твердих поверхнях. Матеріал має закриту комірчасту структуру, не вбирає вологу, зберігає форму та стійкий до зношування.
Компактний розмір дає змогу зручно брати сидіння із собою на природу, риболовлю, полювання, похід або використовувати під час військових завдань, тренувань та активного відпочинку. Завдяки невеликій вазі виріб легко поміщається в рюкзак або сумку.
Сидіння ефективно захищає від холоду, забезпечує амортизацію та підвищує комфорт у разі тривалого перебування на відкритому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |